> Seks i zdrowie intymne>Tabletki na erekcję i libido bez recepty

Kategorie

Najczęściej kupowane

Tabletki na potencję oddziałują przede wszystkim na układ krążenia, a także znacznie podwyższają drożność naczyń krwionośnych. Dzięki temu do penisa napływa krew, co pozwala osiągnąć erekcję. Trzeba jednak mieć na uwadze, że leki na potencję nie wzmagają podniecenia i nie sprawiają, że ma się większą ochotę na seks.

Jak działają tabletki na libido?

Libido to w praktyce siła popędu seksualnego. Z jego obniżeniem boryka się około 12 proc. mężczyzn w wieku od 40 do 80 lat, choć dotyczy to także kobiet. W takiej sytuacji mogą pomóc leki na libido dla mężczyzn bez recepty, które zawierają przede wszystkim różnego rodzaju zioła oraz rośliny. Jedną z nich jest miłorząb japoński, który dzięki zawartości flawonoidów wzmacnia popęd seksualny. Oczywiście pomimo zawartości ziół, tabletki na libido bez recepty zawsze należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty.

Tabletki na potencję dla mężczyzn

Warto pamiętać, że same preparaty na potencję zazwyczaj są niewystarczające, aby poradzić sobie z problemem. Trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na czynniki, które negatywnie wpływają na życie seksualne. W wielu przypadkach jest to przewlekły stres, nieprawidłowa dieta, a także choroby takie jak nadciśnienie tętnicze.

Jak działają tabletki na potencję dla pań bez recepty?

Spadek chęci na seks to także problem wielu kobiet. Tabletki na libido dla kobiet także zawierają ekstrakty roślinne, w tym również te o działaniu afrodyzyjnym (np. lubczyk). Warto wspomnieć dodatkowo o korzeniu maki, który ma za zadanie zwiększać dopływ krwi do narządów płciowych oraz potęgować wrażliwość na bodźce. Jednak tabletki na potencję dla pań bez recepty muszą być przyjmowane w sposób ostrożny. Ważne jest zwłaszcza bezpieczeństwo, dlatego tabletki na potencję apteka stacjonarna lub online to w tym przypadku najlepszy wybór.

Tabletki na erekcję i libido bez recepty 

W kategorii 31 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 31 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 31 produktów