Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 14,00 zł

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Czy nadciśnienie jest niebezpieczne? 

Nadciśnienie tętnicze to i podwyższone ciśnienie krwi. Nie należy go lekceważyć, gdyż nieleczone nadciśnienie może prowadzić do rozwoju miażdżycy, udaru mózgu czy nawet zawału serca.

Ryzyko wystąpienia nadciśnienia zwiększa się wraz z wiekiem. Do jego objawów należy zaliczyć notoryczne bóle oraz zawroty głowy, krwotoki z nosa, duszności, kłopoty ze snem, a nawet odczucie ciągłego zmęczenia.

Leki na nadciśnienie 

Przy nadciśnieniu należy szybko reagować i sięgnąć po tabletki na nadciśnienie. Wiele z nich jest dostępna w aptece bez recepty. Wspomagają one prawidłową pracę mięśnia sercowego, krzepnięcie krwi, a także pozwalają utrzymać równowagę elektrolitową w naszym organizmie. To wszystko pomaga obniżyć ciśnienie tętnicze.

Większość leków na nadciśnienie zawiera różnego rodzaju składniki naturalne oraz witaminy i minerały, które mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Mogą m.in. wspierać prawidłowe krążenie krwi, neutralizować kłopoty ze snem, a także zmniejszać odczucie zmęczenia. Dzięki temu pozwalają na utrzymanie zdrowego trybu życia i prawidłowej diety oraz wyraźnie poprawiają komfort życia.