Aktywne filtry

Czym są dermokosmetyki?

Dermokosmetyki to wyroby stworzone z myślą o wysokich wymaganiach i potrzebach. Dermokosmetyki to naturalne kosmetyki, bezpieczne do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała, stóp i dłoni, a także włosów.

Dermokosmetyki pozbawione są substancji uczulających - barwników, olejków eterycznych, konserwantów, a także nie są one perfumowane. 

Dermokosmetykami bardzo często tworzone do pielęgnacji dla osób, które posiadają skórę problemową lub z równego rodzaju zmienianymi chorobowymi. Bardzo dobrze sprawdzają się przy trądziku, atopii oraz przebarwieniach.

Dermokosmetyki podlegają bardzo restrykcyjnej kontroli jakości i ocenie bezpieczeństwa, a ich produkcja i testy odbywają się pod kontrolą lekarzy i dermatologów.

Kto powinien stosować dermokosmetyki?

Dermokosmetyki przeznaczone są dla wszystkich osób, nie tylko tych ze skórą problematyczną. 

Wsród dermokosmetyków na półkach znaleźć można preparaty dla niemowląt od 1. dnia życia, jak i produkty z filtrem przeciwsłonecznym, kremy na trądzik, na zmarszczki i podrażnienia, szampony czy wcierki do włosów. A także wszelkiego rodzaju dermokosmetyki do twarzy, ciała, włosów, a także takie przeznaczone szczególnie dla mężczyzn.