Jest 68 produktów.

Pokazano 1-24 z 68 pozycji

Aktywne filtry

Pielęgnacja rąk i paznokci 

Na dłoniach niezwykle widać upływ czasu i ciężką pracę. 

Skóra dłoni jest szczególnie delikatna, cienka, ze względu na niewielką grubość tkanki podskórnej. Ponadto jest ona w dużym stopniu narażona jest na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Od mycia naczyń i porządków domowych wszelkiego rodzaju detergentami, aż do zmiany temperatur, niesprzyjającej pogody i promieniowania słonecznego. To wszystko ma wpływ na skórę dłoni oraz kondycję paznokci. Zniszczony i suchy naskórek wymaga intensywnego działania. 

Niedostateczna pielęgnacja dłoni sprawia, że traci elastyczność, staje się wysuszona, szorstka, a także traci równomierny koloryt. Aby tego uniknąć należy wiedzieć jak dbać o dłonie.

Kosmetyki do rąk i paznokci 

Kosmetyki do rąk pełnią bardzo istotną funkcję, pozwalając złagodzić te negatywne efekty i zapewnić dłoniom odpowiednią pielęgnację. Zawdzięczają to działanie odpowiednio dobranym składnikom, które wyróżniają się konkretnymi właściwościami oddziałując na skórę rąk. W składzie najczęściej znajduje się gliceryna, ponieważ intensywnie nawilża skórę i wspomaga jej regenerację, ale częstymi składnikami kosmetyków do rąk i paznokci jest też cytryna, ogórek, winogrono, soja oraz aloes. Nie można też zapomnieć, że takie kosmetyki powinny zawierać też w składzie witaminy.