Kategorie

Najczęściej kupowane

Marzysz o perfekcyjnie białym uśmiechu, dzięki któremu zyskasz jeszcze więcej pewności siebie i zadowolenia z własnego wyglądu? Przy współczesnej technologii bezpieczne wybielanie zębów nie jest tak trudne jak kiedyś, a często także możliwe do osiągnięcia bez ingerencji stomatologicznej. Pamiętaj, że mimo dostępności rozwiązań, wybielanie to kwestia zdrowotna, dlatego nigdy nie wybielaj zębów niesprawdzonymi produktami, nie próbuj też rozjaśnić ich za szybko, ryzykując zniszczeniem szkliwa i nadwrażliwością zębów. A jeśli martwią Cię efekty uboczne, które mogą iść w parze z wybielaniem, postaw przede wszystkim na własny rozsądek oraz odpowiedni dobór produktów.

Pamiętaj o wizycie u stomatologa

Niezależnie od tego, jaką metodę bezpiecznego wybielania zębów wybierzesz, absolutną podstawą jest wizyta u dentysty przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań na własną rękę. Kompetentny lekarz pomoże Ci ocenić, w jakim stanie są Twoje zęby, i poprzez odpowiednią higienizację (np. usuwanie kamienia, piaskowanie) oczyści je, przygotowując do wybielania. Da Ci też jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy skuteczne wybielanie zębów w domu będzie w Twoim przypadku możliwe i - co najważniejsze - w pełni bezpieczne, biorąc pod uwagę kondycję jamy ustnej. Pamiętaj, aby nie zaczynać wybielania z kamieniem na zębach czy próchnicą, ponieważ może to nie tylko ograniczyć efektywność stosowanych preparatów, lecz także uszkodzić miazgę zęba, co jest bolesnym i niebezpiecznym powikłaniem.

Preparaty do wybielania zębów - jaki wybrać?

Na rynku obecnie wybór produktów pozwalających na samodzielne, a przy tym bezpieczne wybielanie zębów, jest bardzo szeroki. Do Twojej dyspozycji są między innymi:

Preparaty do wybielania zębów 

W kategorii 6 produków.
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów