> Dla niego>Seks i antykoncepcja

Kategorie

Najczęściej kupowane

Jak zapewnić przyjemny stosunek seksualny?

Seks jest ważnym elementem w życia każdego mężczyzny. Stanowi on dla nich źródło przyjemności, ale także odgrywa ogromną rolę w budowaniu relacji z bliską osobą.

Często partnerzy chcą poeksperymentować w łóżku. Niezwykle ważne jest jednak zapewnienie odpowiednich warunków, które będą stwarzały przyjemny i bezpieczny stosunek seksualny.

Życia seksualne można urozmaicić poprzez używanie różnych preparatów – lubrykantów. Nawilżające żele intymne, mają bezpośrednio wpływać na męskie doznania, stymulować erekcję i wspomagać możliwości seksualne. Nie należy jednak zapominać, że podczas kontaktu seksualnego pomocne mogą okazać się akcesoria dla mężczyzn np. pierścień erekcyjny, który wzmocni i wydłuży erekcję.

Jak zabezpieczyć się podczas seksu?

Warto zadbać o środki antykoncepcyjne, które będą nie tylko zapewniał ochrona przed ciążą i zarażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale również będą sprawiały przyjemność podczas zbliżeń intymnych.

Od wielu lat prezerwatywy są najpopularniejszą formą antykoncepcji, gdyż jest najłatwiej dostępna. Seks z użyciem prezerwatywy może zapewnić różne dodatkowe doznania, które są zależne od ich kształtu, zapachu, smaku, grubości oraz materiału z którego zostały one wykonane. Należy dobierać je tak by zapewniały intensywną rozkosz na dłużej dla obojga partnerów. Można też zdecydować się na:

  •        prezerwatywy ze środkiem nawilżającym,
  •        prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym,
  •        prezerwatywy opóźniające wytrysk.

Seks i antykoncepcja 

W kategorii 52 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 52 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 52 produktów