Filtruj według

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 59,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Pielęgnacja rzęs

Poprawny demakijaż rzęs to podstawa ich pielęgnacji. Aby poprawnie to wykonać należy nasączony płynem do demakijażu wacik przyłożyć na powiekach i delikatnie go dociśnij do rzęs. Ważne jest aby przytrzymać do w ten sposób przez kilka sekund, żeby tusz mógł się rozpuścić. Te czynność trzeba powtórzyć, aż wacik będzie czysty. Pod żadnym pozorem nie należy trzeć ani pocierać powiek i rzęs. 

Na rynku znajdziemy produkty, które pozwolą wydłużyć, wzmocnić i zagęścić rzęsy. Przede wszystkim należy je regularnie stosować i stosować się zaleceń producenta. 

Pielęgnacja brwi 

O pielęgnacji brwi nie można zapomnieć, ich odpowiedni kształt, kolor i kondycja jest w stanie znacząco zmienić wygląd twarzy. 

Brwi można wzmocnić i zagęścić, w tym celu należy stosować serum lub odżywkę, która w składzie będzie zawierała olej rycynowy lub olej arganowy, witaminę A i E, proteiny jedwabiu, keratynę oraz kwas hialuronowy. Taki kosmetyk najlepiej aplikować codziennie wieczorem, na oczyszczoną skórę twarzy lub inaczej – zgodnie z zaleceniami producenta.