Kategorie

Maxon Active, 0,025 g. 2 tabletki, lek na potencję bez recepty, zawierający sildenafil

8813261

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.
W celu skutecznego działania produktu leczniczego MAXON ACTIVE niezbędna jest stymulacja seksualna. Maxon Active to lek, który poprawi erekcję u mężczyzn, którzy mają problemy z potencją.

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,07 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Maxon Active to lek, który poprawi erekcję u mężczyzn, którzy mają problemy z potencją oraz zwiększy ich doznania seksualne. 

Pomoże Ci pokonać problemy z brakiem erekcji. Tabletki spowodują wzmożony i intensywniejszy orgazm, pełną satysfakcję płynącą z długiego stosunku, zdecydowanie mocniejsze i dłuższe erekcje oraz znaczący wzrost libido. 

W jaki sposób działa lek? 
Cykliczny guanozynomonofosforan to naturalna substancja występująca w organizmie, która rozszerza naczynia krwionośne w prąciu. W czasie podniecenia seksualnego naczynia rozszerzają się co pozwala na zwiększony napływ krwi do penisa czyniąc go twardszym i doprowadza do wzwodu. Cykliczny guanozynomonofosforan rozpada się w organizmie pod wpływem innego enzymu zwanego fosfodiesterazą typu 5. Jeżeli jednak jest go zbyt dużo, enzym ten może hamować napływ krwi do prącia i nawet pomimo podniecenia seksualnego pozostaje ono zwiotczałe. Działanie tego leku polega na hamowaniu tego procesu i utrzymywaniu naczyń krwionośnych w rozszerzonym stanie przez dłuższy czas, co umożliwia zwiększony napływ krwi do penisa. W rezultacie następuje silniejsza erekcja, która może być utrzymana przez dłuższy czas. Lek poszerza naczynia krwionośne i sprawia tym samym, że znacznie łatwiej uzyskać wzwód. Innym aspektem jest szybkość i trwałość działania. Zażycie błyskawicznie spowoduje przypływ sił seksualnych u mężczyzny, sprawi, że stymulacja będzie znacznie łatwiejsza. Trwałość w jej przypadku oznacza, że efekt utrzymuje się przez wiele godzin. Polepszy możliwości seksualne panów i sprawi, że będziemy mogli na nowo cieszyć się seksem. 

Ten lek jest oparty o niezwykle skuteczny środek z odpowiednio dobraną dawką– cytrynian sildenafil. To środek, który w przeciwieństwie do wielu innych środków jest skuteczny, nie pozostawia przy tym nazbyt wielu efektów ubocznych, dzięki temu lek jest całkowicie bezpieczny. To środek, który stosowany jest od kilkunastu lat na rozmaite zaburzenia erekcji. 

Sildenafil jest ciekawym środkiem, który działa jednak w banalny sposób. Dzięki usprawnieniu przepływu krwi do naczyń krwionośnych w okolicy naszych ciał jamistych, z których zbudowany w głównej mierze jest penis, jest możliwe uzyskanie poprawnego wzwodu, silnego i wystarczającego do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego z partnerką.

Lek jest skuteczny zarówno w przypadku małych kłopotów z uzyskaniem erekcji jak również w przypadku całkowitej impotencji sprawdza się równie znakomicie. Stymulacja seksualna jest potrzebna do wywołania erekcji. To dotyczy również Maxon Active. Nie osiągniesz spontanicznie erekcji po zażyciu tabletki. Poprzez seksualne podniecenie uwalniają się substancje, które powodują erekcję oraz są potrzebne w działaniu Maxon Active. Po każdym podnieceniu seksualnym, które wystąpi w ciągu 4 godzin po zażyciu leku, dochodzi do erekcji i możesz cieszyć się współżyciem.

Skład:

Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Każda tabletka powlekana o mocy 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej.

Przeciwskazania
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą (Celuloza mikrokrystaliczna,Hydroksypropyloceluloza,Kroskarmeloza sodowa,Magnezu stearynian,Krzemionka koloidalna bezwodna,Hypromeloza 6cP,Laktoza jednowodna,Tytanu dwutlenek (E171),Makrogol 4000,Sodu cytrynian dwuwodny).
Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i
cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) (patrz punkt 5.1) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.
Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.
Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).
Produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5 (patrz punkt 4.4).
Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane
nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.

Jak stosować
Stosowanie u dorosłych
Zalecaną dawką jest 25 mg syldenafilu przyjmowane w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego częściej niż raz na dobę. Jeżeli produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przyjmowany podczas posiłku, początek działania produktu leczniczego może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia produktu leczniczego na czczo (patrz punkt 5.2).
W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, może on zalecić dawkę 50 mg syldenafilu, przyjmowaną w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, lekarz może dawkę zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg.


Szczególne populacje pacjentów
Pacjenci w podeszłym wieku
Dostosowanie dawkowania u pacjentów w podeszłym wieku nie jest wymagane (≥ 65 lat).
Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek
Zalecenia dotyczące dawkowania opisane w punkcie „Stosowanie u dorosłych” dotyczą także pacjentów z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny 30 – 80 ml/min).
U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być przez lekarza stopniowo zwiększona do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).
Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby
U pacjentów z niewydolnością wątroby (np. z marskością wątroby), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być stopniowo zwiększona przez lekarza do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).
Dzieci i młodzież
Produkt leczniczy MAXON ACTIVE nie jest wskazany dla osób w wieku poniżej 18 lat.
Stosowanie u pacjentów przyjmujących inne produkty lecznicze
W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, u pacjentów stosujących jednocześnie inhibitory izoenzymu CYP3A4, należy rozważyć podanie dawki początkowej 25 mg (patrz punkt 4.5). Wyjątkiem jest rytonawir, którego nie zaleca się stosować jednocześnie z syldenafilem (patrz punkt 4.4).
W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia niedociśnienia ortostatycznego u pacjentów przyjmujących leki alfa-adrenolityczne, stan takich pacjentów powinien być ustabilizowany przed rozpoczęciem leczenia syldenafilem. 
Sposób podawania: Podanie doustne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii