Jest 112 produktów.

Pokazano 1-24 z 112 pozycji

Aktywne filtry

Dolegliwości układu moczowo- płciowego

Problemy układu moczowo-płciowego dotykają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Cały ten układ w organizmie człowieka jest ważny. Żeby mógł dobrze funkcjonować wszystkie jego elementy muszą poprawnie działać. Jakakolwiek zmiana w jednym jego elemencie, nie pozostaje bez wpływu na pozostałe, a przy tym na cały organizm. 

Układ moczowo-płciowy narażony jest na wiele schorzeń i dolegliwości takich jak:

- infekcje dróg moczowych,

- infekcje pochwy,

- zakażenia,

- stany zapalnie,

- pieczenie podczas oddawania moczu,

- problemy z nietrzymaniem moczu,

- suchość narządów płciowych.

Środki na infekcje i zapalenia dróg moczowych

Układ moczowo-płciowy każdego dnia narażony jest na różnego typu zakażenia i infekcje. Są one powodowane przez grzyby, jak i bakterie, które mogą prowadząc do uciążliwych zapaleń. By im zapobiegać, warto stosować odpowiednie preparaty odbudowujące naturalną barierę ochronną układu moczowo- płciowego. 

W przypadku pojawienia jest jakichkolwiek dolegliwości układu moczowego lub narządów płciowych należy od razu reagować. Lekceważenie objawów może tylko pogorszyć stan choroby. Warto wtedy sięgnąć po odpowiednie preparaty, które będą łagodziły ból oraz zwalczały schorzenie.

Środki na takie dolegliwości układu moczowo-płciowego znajdziemy w formie tabletek, syropów, a także naparów, żeli, kremów i maści.  Przeznaczone są one zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.