Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 26,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Woda morska na katar 

Woda morskie jest świetnym rozwiązaniem w przypadku kataru zarówno w odniesieniu do dzieci, jak i dorosłych osób. Jest świetnym rozwiązaniem w przypadku kataru, który utrudnia oddychanie. 

Zastosowanie wody morskiej bezpośrednio do nosa może okazać się bezpiecznym i skutecznym sposobem radzeniem sobie z problemem. Jednak bardzo ważne jest aby stosować tę substancję w sposób właściwy i zgodny z zaleceniami specjalistów. Wtedy można liczyć na właściwości nawilżające, oraz ochronne na błonę śluzową nosa, przed dalszymi podrażnieniami.

Zalety stosowania wody morskiej

Woda morska bardzo często wykorzystywana jest do pielęgnacji skóry ponieważ poprawia ukrwienie, usuwa toksyny ze skóry, dotlenia i wyszczupla. Za sprawą zawartej w wodzie morskiej soli delikatnie złuszcza naskórek i stymuluje jego odbudowę. Łagodzi stany zapalne skóry, koi podrażnienia oraz działa antybakteryjnie.

Woda morska przynosi pożądaną ulgę na wiele sposobów, przede wszystkim łagodzi poważne dolegliwości związane z katarem, pomaga usunąć z nosa powstałe skrzepy krwi. Może też usuwać płyn z opuchniętych wyściółek nosa, tym samym umożliwiając łatwiejsze oddychanie. Ponadto woda morska wykorzystywana jest do: otwierania zatkanych kanałów zatok, pomocy w wydajniejszej pracy nosa jako części układu oddechowego, pomocy w szybszym usuwaniu śluzu.