Kategorie

Najczęściej kupowane

Katar, czyli nieżyt nosa, to jedna z najczęstszych dolegliwości dotykających dzieci już od pierwszych dni życia. Wydzielina zalegająca w nosku i zatokach może utrudniać mu oddychanie, powodować pogorszenie samopoczucia malucha, a tym samym uniemożliwiać spokojny sen nocą i radosną zabawę za dnia. Ponieważ małe dzieci nie mają jeszcze zdolności samodzielnego wydmuchiwania nosa, należy znaleźć sposób na to, by pomóc im pozbyć się kataru - aspiratory do nosa to sprawdzone przez rodziców na całym świecie urządzenia wspierające w walce z katarem u niemowląt.

Jak działa aspirator do nosa?

Z pewnością jako rodzic kojarzysz z doświadczenia czy własnego dzieciństwa prosty przyrząd do usuwania kataru z dziecięcego nosa znany pod nazwą gruszki - to bardzo popularne swego czasu narzędzie, które stanowiło pewien prototyp dla aspiratorów do nosa dla niemowląt. Gruszka miała jednak dość niską skuteczność, pojawiały się też problemy z utrzymaniem jej w pełnej higienie przez specyficzną budowę. Co więcej, źle użyta gruszka może powodować podrażnienia delikatnej śluzówki nosa. Aspiratory do nosa mają większą siłę ssania i pozwalają na odciągnięcie zalegającej nawet dalej wydzieliny.

Aspiratory do nosa - elektryczne czy manualne?

Zastanawiasz się, jaki aspirator wybrać, żeby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twojego malucha? Przede wszystkim zastanów się, jak często maluch ma problemy z katarem - jeśli jest alergikiem i cieknący katar towarzyszy mu właściwie cały rok, a nie przeszkadzają mu głośne dźwięki, dobrym rozwiązaniem będą mocno ssące, łatwe w użyciu aspiratory do nosa podłączane do odkurzacza, np. Katarek czy Nosko. Z kolei do korzystania w drodze czy w przypadku maluchów, które nie przepadają za dźwiękiem odkurzacza, sprawdzi się aspirator Sopelek z końcówką do ust. Kolejną kategorią są aspiratory do nosa elektryczne, które same generują ssanie i nie ma konieczności podłączania ich do zewnętrznych urządzeń.

Aspiratory do nosa 

W kategorii jest jeden produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
  • Aspirator do nosa Nosko jest wyrobem medycznym, który można podłączyć do dowolnego domowego odkurzacza. Skutecznie i w bezpieczny sposób usuwa wydzielinę z nosa niemowląt i dzieci, które nie potrafią samodzielnie wydmuchać nosa. Drożny nosek pozwala dzieciom na prawidłowe oddychanie, bezpieczne karmienie i spokojny sen, co w pierwszych latach życia jest... Aspirator do nosa Nosko jest wyrobem...

    37,03 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu