Filtruj według

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 23,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego suplementować potas?

Potas to jeden z ważniejszych składników mineralnych w organizmie człowieka, a jego niedobór może wiązać się z pojawieniem się nadciśnienia, skurczy mięśni czy ogólnego osłabienia. By mieć pewność, że w naszej diecie nie zabraknie tego niezwykle istotnego pierwiastka, można sięgnąć po dostępne w tej kategorii suplementy diety, zawierające w składzie bardzo dobrze przyswajalny potas. Preparaty te są w szczególności polecane do utrzymania prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej, wspomożenia pracy układu mięśniowego oraz do stosowania w stanach zmęczenia i osłabienia. Suplementy diety zawierające potas mogą również stanowić idealną propozycję dla osób dbających o prawidłowe ciśnienie krwi oraz wykonujących intensywny wysiłek fizyczny bądź umysłowy.

Jaki potas jest najlepszy?

Potas w suplementach diety zalecany jest w szczególności w okresie zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego, a także osobom narażonym na częste sytuacje stresowe. Formuła takich preparatów zostały skomponowane w ten sposób, by wspomagać prawidłową pracę układu nerwowego, wspierać właściwe funkcjonowanie mięśni oraz utrzymywać ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie.

Preparaty zawierające potas znajdziemy w postaci kapsułek lub tabletek. Jednak zanim rozpoczniemy suplementacje ważne jest aby zapoznać się z ulotką, by nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.