Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 550,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 1067 produktów.

Pokazano 1-24 z 1067 pozycji

Aktywne filtry

Organizm dziecka od pierwszych dni jest narażony na różne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, dlatego dużo uwagi trzeba poświęcić na odpowiednie żywienie i pielęgnację. Dlatego tak ważne jest aby wybierać dla nich jak najlepszej jakości produkty żywnościowe, leki i akcesoria. Od tego zależy zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech.

Apteka Prima 24 dysponuje dużą ilością preparatów wspomagających zdrowie i pielęgnacje dzieci od pierwszych dni życia. Znajdziemy tu:

- leki, witaminy i suplementy dla dziecka;

- mleka dla dziecka;

- kosmetyki dla dzieci;

- produkty do higieny jamy ustnej u dzieci;

- wszelkiego rodzaju akcesoria dziecięce;

- produkty do przewijanie;

- artykuły higieniczne dla dzieci;

- produkty do prania odpowiednie dla skóry niemowląt.

Jakie produkty wybierać dla dzieci?

Najlepiej sięgać po produkty naturalne i hipoalergiczne z wyraźnym oznaczeniem, że są przeznaczone dla dzieci i niemowląt.

Przede wszystkim żywienie niemowląt jest niesamowicie istotnym elementem wpływającym na jego rozwój. Mleko modyfikowane, które podawane jest dzieciom tworzone jest w taki sposób, aby możliwie jak najbardziej przypominało pokarm mamy. 

Organizm dziecka rozwija się w intensywny sposób i aby mógł działać prawidłowo, potrzebuje wielu składników odżywczych. Dlatego konieczne jest dostarczanie odpowiednich witamin i minerałów, które pozwolą uzupełnić dietę w niezbędne składniki aktywne.

Produkty do pielęgnacji dla dzieci

Skóra dziecka jest bardzo delikatna. Stąd też wynikają szczególne wymagania w stosunku do produktów pielęgnacyjnych dla dzieci.

Skóra noworodka intensywnie wchłania wszelkie substancje ze środowiska zewnętrznego. Z tego powodu skład produktów przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt nie może budzić żadnych wątpliwości, gdyż każda nieodpowiednia substancja tam zawarta będzie powodowała podrażnienia, zaczerwienienia, ale też silne reakcje alergiczne.

Ponadto, przez nieodpowiednio dobrane preparaty możemy uszkodzić barierę ochronną skóry lub zakłócić jej prawidłowy rozwój, np. poprzez zmianę wartości pH lub naruszanie warstwy lipidowej.   

Dlatego produkty dla dzieci trzeba wybierać ze szczególną starannością, a przede wszystkim od sprawdzonych producentów.