Jest 457 produktów.

Pokazano 1-24 z 457 pozycji

Aktywne filtry

Jak rozpoznać, że dziecku coś dolega?

Niemowlę potrzebuje przede wszystkim jedzenia, snu, zmiany pieluszki, cieplejszego ubrania lub rozebrania. Aby poinformować nas czego potrzebuje komunikuje się poprzez płacz, a im większa potrzeba, tym zwykle staje się on głośniejszy. Natomiast jeśli płacz jest gwałtowny, głośny i piskliwy, jego przyczynę może stanowić ból lub oznaczać, że w organizmie dziecka dzieje się coś niepożądanego.

Starsze dziecko jest już w stanie pokazać lub powiedzieć czego potrzebuje i co mu dolega. Jednak rodzice i tak cały czas muszą monitorować ich stan zdrowia i rozwój.

Produkty wspierające zdrowie dziecka

Jeżeli nawet dziecko jest zdrowe nie możemy zapominać, że wymaga odpowiedniej suplementacji witamin i minerałów aby mogło prawidłowo się rozwijać. 

Najważniejszym elementem kształtującym zdrowie dziecka jest niewątpliwie zdrowa dieta i nawyki żywieniowe. Suplementacja diety to ważny czynnik wzbogacający żywienie o niezbędne dla zdrowia składniki odżywcze. Dzieci są szczególnie narażone na różnego rodzaju niedobory składników w diecie z uwagi na dynamiczny wzrost i rozwój narządów. Stąd też istnieje potrzeba suplementacji niezbędnymi składnikami prozdrowotnymi, które korzystnie wpłyną na odporność dziecka i prawidłowy rozwój psychomotoryczny.