Filtruj według

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 550,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Wspomaganie płodności u kobiet

Starając się o dziecko w pierwszej kolejności należy skonsultować się z lekarzem i wykonać podstawowe badania, np. test płodności dla kobiet.

U kobiet przede wszystkim powinno zostać wykonane USG narządów rodnych oraz cytologia. Lekarz powinien też wykonać badanie czystości pochwy. Ponadto kobieta przed zajściem w ciąże powinna mieć wyleczone wszystkie infekcje i inne nieprawidłowości układu rozrodczego oraz moczowego. 

Aby zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, warto utrzymywać zdrowy styl życia. Warto wprowadzić do swojej codziennej diety suplementy poprawiające płodność. Muszą być to produkty, które zawierają w składzie witaminy, minerały i aminokwasów. Preparaty na płodność dla kobiet mają za zadanie wpłynąć korzystnie na regularność cyklu miesiączkowego.

Wspomaganie płodności u mężczyzn

Problemy z płodnością nie zawsze są związane z poważną chorobą. Wpływ na to może mieć przede wszystkim niewłaściwy styl życia, zła dieta i nadużywanie alkoholu i papierosów. Dlatego tak ważne jest by wybrać się na wizytę do specjalisty i ustalić czy wszystko jest w porządku. U mężczyzny należy zostać wykonane badania na płodność, określające jakość nasienia oraz ilość plemników.

Aby poprawić płodność u mężczyzny należy suplementować witaminy niż kobiety, które będą korzystnie wpływać na jakość męskiego nasienia. Takie preparaty warto stosować na co dzień, aby wspierać potencję i sprawność seksualną, a także odpowiedni poziom testosteronu we krwi.