Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 8,00 zł

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jak odpowiednio się golić?

Golenie jest zabiegiem czysto estetycznym, który pozwala cieszyć się gładką skórą, dziki temu można też łatwiej zachować higienę. Golenie i depilacja mogą odbywać się na skórze nóg, rąk, twarzy oraz okolic bikini.

Golenie nie jest koniecznym zabiegiem. Nie trzeba tego robić, natomiast gdy odczuwa się taką potrzebę, należy pamiętać o tym, by nie nabawić się uczucia dyskomfortu związanego z podrażnioną skórą.

Produkty i akcesoria do golenia

Najszybszym sposobem na pozbycie się owłosienia jest zgolenie go za pomocą maszynki. Posiadają one odpowiednio wyprofilowane rączki, które zapewnia kontrolę ruchów, a także ruchome główki, ułatwiające dostęp do różnych miejsc oraz ochronne paski nawilżające.

Dodatkowo warto zastosować specjalne żele do golenia, które zmiękczą i przygotują włos, a także pomagają ochronić delikatną skórę przed podrażnieniami.

Kolejną opcją jest wosk w formie płynnej lub plastry z woskiem. Wosk w formie płynnej nakłada się specjalną szpatułką, a następnie zdejmuje za pomocą plastrów lub skrawków materiału. Natomiast gotowe plastry z woskiem zależy rozgrzać w dłoniach, poprzez ich pocieranie, nałoży na skórę i oderwać. 

Wybór odpowiedniego sposobu depilacji zależy od indywidualnych preferencji i predyspozycji.