Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 29,00 zł

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Przyczyny niskiego libido u kobiet

Libido to inaczej potencja seksualna, która jest bardzo indywidualna i zależna od wielu czynników. Największe znaczenie ma ogólne zdrowie, kondycja psychiczna oraz hormony. Poziom libido zmienia się w ciągu życia, w zależności od naszego wieku i etapu dojrzałości płciowej, a u kobiet bywa różne nawet w poszczególnych dniach cyklu.

Obniżone libido może wynikać z częstego stres, niewłaściwej diety i braku aktywności fizycznej. Ale też jest bardzo powszechne wśród osób które zmagają się z otyłością, nadciśnieniem tętniczym, depresją lub schorzeniami upośledzającymi sprawność fizyczną. Jest też wiele leków, m.in. antydepresyjnych, które także przyczynia się do zmniejszenia popędu seksualnego.

Preparaty zwiększające libido

Nie ma jednej tabletki na potencję dla kobiet, po której natychmiast przychodzi ochota na seks.

Istnieją jednak leki i suplementy dedykowane kobietą, która chce uzupełnić dietę w składniki aktywne naturalnego pochodzenia wspierające zdrowie seksualne.

Takie produkty w swoim składzie bardzo często zawierają żeń-szeń ponieważ pomoga on w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii, wspiera utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi, a także posiada właściwości adaptogenne.