Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 40,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Jak zapewnić sobie opaleniznę?

Opalenizna powstaje na skutek ekspozycji na promieniowanie światła słonecznego. Powoduje to pojawienie się na skórze jasnobrązowego koloru. Przy nadmiernej ekspozycji na to promieniowanie, na skórze może wystąpić oparzenie słoneczne.

Opalona skóra uważana jest za objaw zdrowia, młodości i atrakcyjności skóry. Wiele osób pragnie na dłużej cieszyć się mocniejszą, trwalszą i bardziej świetlistą opalenizną. Konieczne jest wtedy zastosowanie preparatów, które będą pielęgnowały skórę, nadając jej ładnego kolorytu i jednocześnie chroniąc ją przed niekorzystnym wpływem intensywnego promieniowania słonecznego.

Nutrikosmetyki na opaleniznę

Nutrikosmetyki pozwalają zapewnić sobie i utrwalić piękną opaleniznę bez nadmiernej ekspozycji skóry na działanie słońca. W ich składzie znajdziemy przede wszystkim witaminę E oraz beta-karoten. Te składniki mają wpływ na utrzymanie skóry w dobrej kondycji. 

Przyjmowanie takich preparatów pomaga skutecznie chronić włókna kolagenowe, które dzięki temu nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem promieniowania słonecznego, a skóra nabiera pięknego kolorytu. Formuły nutrikosmetyków oprócz utrwalania opalenizny, spowalnia procesy starzenia naskórka i wspomaga zachodzące w nim procesy regeneracyjne.