> Dla niego>Kosmetyki dla mężczyzn>Pielęgnacja ciała

Kategorie

Najczęściej kupowane

Dbanie o higienę nie kończy się na wzięciu prysznica. Ciało poza drobnoustrojami musi bronić się przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, wysuszającymi właściwościami ogrzewania, atakującym chłodem oraz wieloma innymi czynnikami zewnętrznymi. Nawet rodzaj wody płynącej z słuchawki prysznica wpływa na stan skóry i komfort funkcjonowania.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała dla niego - czego potrzebujesz?

Podstawą odpowiednio dobranej pielęgnacji ciała będzie dobrze dobrany żel pod prysznic. Kosmetyk ten ma za zadanie nie tylko oczyścić skórę z potu, łoju i bakterii, lecz także pokrywa skórę konieczną warstwą ochronną i chroni ją przed wysuszeniem przez twardą wodę podczas kąpieli. Dla wygody warto skorzystać z opcji 3w1, które można użyć do ciała, twarzy i włosów, np. Novame żel pod prysznic 3w1. Umyta skóra wymaga przemyślanego nawilżenia, dlatego warto się zaopatrzyć w nawilżające kosmetyki do pielęgnacji ciała dla mężczyzn. Ziaja Yego balsam do ciała dla mężczyzn to dostosowany do potrzeb męskiej skóry produkt na co dzień - a to jeszcze nie koniec. Niezbędnik kosmetyków do ciała dla niego zawiera jeszcze kremy pielęgnujące skórę dłoni (na przykład Seni Care krem do rąk), istotny element planu pielęgnacyjnego zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym - w końcu nie ma sensu narażać skóry na podrażnienie czy nawet powstanie mikropęknięć. Ostatni, ale nie najmniej ważny produkt na naszej liście, to chroniący przed groźnymi konsekwencjami promieniowania UV (czyli nowotworami skóry i jej przedwczesnym starzeniem się) krem z filtrem. Produkty takie jak Pharmaceris SPF100+ warto stosować na obszary skóry długotrwale wystawione na działanie słońca.

Pielęgnacja jako prezent?

Czy kosmetyki do ciała dla mężczyzn będą dobrym prezentem gwiazdkowym lub imieninowym? Jak najbardziej! Podarowanie zestawu pielęgnacji Seboradin zestaw Men to wyraz tego, że Ci na kimś zależy. Tak jak zadbanie o to, by druga osoba wzięła szalik w chłodniejsze dni, tak sprezentowanie kosmetyków to wyraz troski. Dodatkowo chyba żaden prezent nie okaże się tak użyteczny.

Pielęgnacja ciała 

W kategorii 14 produków.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów