Filtruj według

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 68,00 zł

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Przyczyny kolki u dzieci 

Kolki u dziecka to częsty problem, który występuje u niemowląt i małych dzieci. Kolka objawia się występowaniem napadów silnego bólu brzucha, zwykle związanego z trudnościami trawiennymi. Objawy kolki u dziecka mogą obejmować nadmierne płacz, gromadzenie gazów w jelitach, wzdęcia i niespokojny sen.

Dokładna przyczyna powstawania kolek u dziecka nie jest znana, ale uważa się, że mogą być one spowodowane niewłaściwym sposobem karmienia niemowlęcia. Jednak do ich występowania może przyczyniać się też niedostatecznie wykształcony przewód pokarmowy i nerwowy u niemowlaka lub alergie pokarmowe. Duży wpływ ma również żywienie dziecka i jego aktywność. 

Mleko przeciw kolkom 

Mleka na kolki przeznaczone są dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Poprzez starannie opracowaną recepturę są smaczne, dobrze tolerowane przez organizm i zawierają w składzie wszystkie składniki, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju maluchów.

Mleka przeciw kolkom mogą być podawane dzieciom jako uzupełnienie karmienia piersią bądź jako jedyne źródło pożywienia, gdy maluch nie jest karmiony mlekiem matki.

Mleko na kolki to idealne rozwiązanie dla wszystkich maluchów, które nie mogą być karmione piersią, a często dokuczają im kolki.