Kategorie

Viveron x 30 kaps.

3152321

Odzyskaj wiatr w żaglach w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia

Więcej szczegółów

 

Cena: 27,56 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Kłopoty z erekcją to poważny i kompleksowy problem,
który dotyka już 40% mężczyzn

Seks zaczyna Ci się  kojarzyć tylko ze stresem? Tracisz pewność siebie i zaczynasz coraz bardziej unikać Twojej partnerki? Chciałbyś znów kochać się bez strachu czy tym razem podołasz sytuacji? Nie jesteś sam!

  • 40% mężczyzn po 40. roku życia ma problemy z erekcją1
  • 37% Jedynie 37% Polaków cieszy się stosunkami dłuższymi niż 15 minut2
  • 79% Polaków uważa seks za ważną sferę życia3

Problemy z potencją wynikają z wielu czynników. Trzy filary zdrowej erekcji to dieta, unikanie stresu oraz ruch fizyczny. Stosując się do zaleceń z tych trzech obszarów oraz wspierając je Viveronem, masz największą szansę na udane życie seksualne.

Odzyskaj wiatr w żaglach w sposób bezpieczny dla Twojego zdrowia


Bezpieczeństwo

Produkty marki GardenPharm są sprzedawane w aptekach i wykorzystują ogrom możliwości natury. W Viveronie znajdziesz składniki, które wspomogą Twoją potencję.

Korzystaj kiedy najdzie Cię ochota!

Viveron dzięki regularnemu stosowaniu pozwala Ci na spontaniczność. Nie musisz go stosować przed stosunkiem. Wyobraź sobie, że możesz znów w każdej chwili porwać partnerkę do łóżka i jesteś w pełnej gotowości gdy to ją najdzie ochota!

Nie musisz bać się odstawienia produktu

Boisz się co będzie po przerwaniu suplementacji? Viveron jest produktem aptecznym. Jego naturalny skład nie grozi uzależnieniem.

100% dyskrecji

Nie będziesz musiał z nikim dyskutować o Twoim problemie. Viveronu nie musisz łykać przed stosunkiem, możesz więc ukryć problem przed partnerką, jeśli nie jesteś jeszcze gotów na takie wyznania.

SKŁAD:

  • Żeń-szeń
  • Buzdyganek naziemny
  • Witaminy B6 i B12
  • Cynk
  • L-arganina
  • Wyciąg z korzenia macy

Żeń-szeń(PanaxGinseng)

Żeń-szeń rośnie głównie w Chinach, na półwyspie koreańskim, w Japonii oraz w Rosji. Jego niezwykłe właściwości znane są w Azji już od tysięcy lat. Legendy głoszą, że jest potężnym afrodyzjakiem.

Żeń-szeń właściwy wykazuje udowodnione badaniami właściwości antyoksydacyjne. Pozwala zredukować nadmiar wolnych rodników, które mogą zaburzać funkcjonowanie tlenku azotu. Tlenek azotu jest natomiast niezastąpiony dla odpowiedniego napływu krwi przy wzwodzie. 

W badaniu przeprowadzonym przez Choi H.K., Seong D.H., i Rha K.H. w AsianMedical Center w Seulu, 60% pacjentów zadeklarowało pozytywny wpływ żeń-szenia koreańskiego na wzwód.

Cynk

Cynk jest jednym z mikroelementów niezbędnych dla naszego zdrowia. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz syntezy DNA. Podobnie jak żeń-szeń wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

Cynk przyczynia się również do utrzymania prawidłowej płodności i możliwości rozmnażania się oraz rozwoju reprodukcyjnego. Pomaga także utrzymać optymalne środowisko hormonalne, wpływając na poziom stężenia testosteronu w surowicy.

Ten związek pomiędzy poziomem cynku a stężeniem testosteronu został udowodniony w badaniu przeprowadzonym przez Prasad A.S., Mantzoros C.S., Beck F.W., Hess J.W. i Brewer G.J., w którym po 20 tygodniach diety ubogiej w cynk, poziom testosteronu u badanych spadł o 75%. U starszych mężczyzn większe spożycie cynku zdwukrotniło poziom testosteronu. 

Buzdyganek naziemny(Tribulusterrestris L.)

Wykorzystywany w Chinach i w Indiach.

Badania wykazały dodatni wpływ wyciągów z surowca na poziom testosteronu oraz na proces spermatogenezy.

Witaminy B6 i B12

Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu oraz tworzenia czerwonych krwinek . Przyczynia się także do regulacji aktywności hormonalnej. Zdrowy układ krążenia oraz odpowiednia masa ciała mają bardzo duży wpływ na potencję.

Udowodniono, że witamina B12 może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia oraz prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych. Witamina ta ma także wpływ na prawidłowy metabolizm energetyczny, dostarcza energii i witalności.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 Inne produkty w tej samej kategorii