Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 30,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Do czego służą lubrykanty?

Lubrykanty to produkt o działaniach nawilżających, które ogranicza tarcie podczas stosunku.

Zdarza się, że mimo dużej ochoty na seks, ciało może nie jest w wstanie wytworzyć wystarczającej ilości nawilżenia. W takim przypadku warto zastosować lubrykant, który nie tylko nawilży odpowiednie strefy, ale także może wzbogacić życie seksualne, gdyż dostępne są w różnych smakach i zapachach.

Jakie lubrykanty są najlepsze?

Lubrykant stosuje się na zewnętrzne narządy płciowe. Przede wszystkim zapewnia on nawilżenie. Natomiast na rynku znajdziemy też lubrykanty, które będą wydłużać czas życia plemników, wspomagać ich szybkość i ruchliwość, dzięki czemu produkt zwiększa szanse na zapłodnienie. 

Nie ma przeciwwskazań, by używać lubrykantów w sytuacji, kiedy nie ma problemów z nawilżeniem podczas stosunku. Lubrykant można wykorzystać jako urozmaicenie gry wstępnej np. podczas masażu, są też wskazane podczas seksu analnego oraz przy korzystaniu z gadżetów erotycznych, kiedy naturalne nawilżenie nie występuje.

Lubrykant to produkt, który ma formułę żelową, najczęściej zapakowany w tubę lub umieszczony w specjalnych aplikatorach, które pomogą w odmierzeniu właściwej ilości produktu. Najbezpieczniejsze lubrykanty oparte są na bazie wodnej.