Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 30,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego suplementować selen?

Selen to pierwiastek, który w rzeczywistości jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego czy hormonalnego. Suplementy diety z selenem zalecane są w szczególności dla osób, które chcą wzmocnić organizm i ochronić go przed szkodliwym wpływem stresu oksydacyjnego. Selen zawarty w wysoko przyswajalnych postaciach wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu, pomaga zachować zdrową skórę, a także wspiera płodność u mężczyzn.

Selen wchodzi w skład aminokwasów, które budują kluczowe dla wielu przemian metabolicznych enzymy. Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a także wywiera wpływ na działanie układu immunologicznego i wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu. Ponadto selen hamuje podział komórek nowotworowych, działa ochronnie na neurony i komórki mięśnia sercowego. Selen pomaga też zachować zdrową skórę, a także wspiera płodność u mężczyzn.

Jaki selen jest najlepszy?

Suplementy diety zawierające w składzie selen powinny być stosowane przez osoby, które chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a także zyskać niezawodną ochronę komórek ciała przed stresem oksydacyjnym.

Takie preparaty znajdziemy w postaci kapsułek lub tabletek. Jednak zanim rozpoczniemy ich suplementacja ważne jest aby zapoznać się z ulotką, by nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.