Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 15,00 zł

Producent

Producent

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Bezpieczna bielizna dla kobiet w ciąży

Okres ciąży oraz połogu to wystarczająco obciążający czas i nie ma w nim miejsca na takie zmartwienia jak uciskająca gumka albo fiszbiny czy odparzenia wywołane sztucznym, nieoddychającym materiałem bielizny. Temu okresowi towarzyszy także laktacja, co z kolei oznacza uciążliwe plamy na koszulce. Jednym ze sposobów, aby ułatwić sobie ten czas, jest skorzystanie z bielizny dla kobiet w ciąży i poporodowej. Takie produkty stworzone są z myślą o osobach, które dbają o swoje ciało w tym okresie.  

Jaką wybrać bieliznę poporodową?

Bielizna dla kobiet w ciąży i po porodzie powinny być rozciągliwe, a także powinna dopasowywać się do ciała kobiety w miarę możliwości, nie powodując przy tym żadnych bolesności. Materiał z którego będzie wykonana powinien być oddychający, dzięki czemu miejsca intymne, jak i ewentualne rany na brzuchu w okolicy krocza, będą miały dostęp do świeżego powietrza.

W skład bielizny poporodowej wchodzą również wkładki laktacyjne, które umieszcza się w biustonoszu. Zapobiegają one zabrudzeniu ubrania przy wycieku pokarmu z piersi. Natomiast osłonki na piersi pomogą w trakcie karmienia, chroniąc wrażliwe brodawki oraz ułatwiając dziecku pobieranie pokarmu. Z kolei na zmęczone nogi po całym dniu chodzenia z maleństwem w brzuchu doskonałym wsparciem będą rajstopy uciskowe, które poprawiają krążenie i złagodzą opuchliznę stóp.