Filtruj według

Cena

Cena

  • 67,00 zł - 526,00 zł

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Preparaty wspomagające płodność u mężczyzn

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów dla mężczyzn na płodność. Są one bogate w wyciągi roślinne oraz szereg korzystnych witamin i minerałów, poprawiających jakość nasienia, ale także sprawność seksualną. Specjalnie dobrana formuła takich preparatów ma pozytywny wpływ na ruchliwość plemników, ich liczbę, morfologię i objętość spermy. Najczęściej w ich składzie znajdziemy: L-karnitynę, selen, cynk, miedź oraz chrom, które są podstawą programu naprawczego dla organizmu mężczyzn. Niedobory tych składników zmniejszają ilość plemników w nasieniu i mogą zaburzyć poziom testosteronu.

Jak wspomagać płodność u mężczyzn?

Wspomaganie płodności mężczyzny to również odpowiednie dotlenienie organizmu i aktywny tryb życia. Dobrym rozwiązaniem będzie wysiłek fizyczny trzy razy w tygodniu przez około trzydzieści minut, najlepiej na świeżym powietrzu. Duże znaczenie odgrywa też jakość i długość snu, odpoczynku. 

Aby odpowiednio wspierać płodność konieczna jest także dobrze zbilansowana dieta oraz rezygnacja z używek. Palenie papierosów fatalnie wpływa na płodność mężczyzny, plemniki nałogowych palaczy są znacznie mniej ruchliwe, a co za tym idzie, maleje ich zdolność do zapłodnienia. Również spożywanie alkoholu, nawet niskoprocentowego, negatywnie wpływa na jakość spermy, a tym samym płodność mężczyzny.