Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 69,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Czym jest potencja?

Potencja to zdolność mężczyzny do osiągnięcia i utrzymania erekcji, która umożliwia satysfakcjonujący stosunek seksualny. Wpływ na potencję mają zarówno czynniki fizyczne, jak i psychologiczne. 

Do czynników fizycznych zaliczyć należy stan zdrowotny, gdyż niektóre choroby mogą mieć negatywny wpływ na potencję. Otyłość i brak aktywności fizycznej mogą zwiększać ryzyko problemów z potencją, również czynniki neurologiczne, takie jak uszkodzenia nerwów mogą zakłócać sygnały przekazywane do prącia. 

Stres czy depresja, nierozważny styl życia: nadmierne palenie tytoniu i picie alkoholu, niezdrowa dieta też mogą mieć negatywny wpływ na potencję. Zmiany w poziomie hormonów, np. spadek testosteronu, może wpływać na potencję. Z wiekiem u mężczyzn częściej występują problemy z potencją, choć nie jest to regułą dla każdego.

Jak działają preparaty na potencję?

Leki na potencję oraz niektóre suplementy diety, polecane są mężczyzną, którzy mają zaburzenia erekcji. Mają one na celu rozluźnienie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, poprawę przepływu krwi do prącia podczas stymulacji seksualnej oraz osiągnięcie i utrzymanie erekcji, aby umożliwić satysfakcjonujący stosunek seksualny.

Warto jednak pamiętać, że wzwód po zażyciu tabletek na potencję pojawi się pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego, a nie automatycznie.

Ważne jest aby zastosować taką dawkę leku, jaka jest zalecana przez producenta. W większości preparatów, tabletkę należy połknąć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną i spodziewać się utrzymywania erekcji średnio od 30 do 60 minut. W przypadku leków, jak i suplementów diety zawsze należy zapoznać się z ulotką lub informacjami zawartymi na opakowaniu.