Maxigra Max 50mg 2 tabletki
search
 • Maxigra Max 50mg 2 tabletki

Maxigra Max 50mg 2 tabletki

Maxigra Max jest wskazana do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniem erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.  

Cena:
20,16 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

 • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Maxigra Max 50 mg to 2 tabletki na erekcję do stosowania przez dorosłych mężczyzn. Pomagają w walce z zaburzeniami erekcji. Dostępne bez recepty!

Wskazania:
Maxigra Max jest wskazana do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniem erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.  


W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra® Max niezbędna jest stymulacja seksualna.


Lek Maxigra® Max w dawce 50 mg należy stosować, jeśli pacjent:
Stosował wcześniej leki zawierające syldenafil w dawce 50 mg lub większej, zalecana dawka leku to 50 mg, lub po zastosowaniu syldenafilu w dawce 25 mg nie odczuł zadawalającego efektu (czyli nie uzyskał wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku).


Właściwości:

Maxigra Max zawiera substancję czynną - syldenafil, w maksymalnej dawce dostepnej bez recepty 50 mg, która wspomaga pośrednio rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych prącia, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.Składniki: 

1 tabletka powlekana zawiera 50 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.


Sposób użycia:

 • Maxigra Max należy przyjmować w zależności od potrzeb około godziny przed planowaną aktywnością seksualną.
 • Leku Maxigra Max nie zaleca się stosować częściej niż raz na dobę.

Przeciwwskazania:

 • Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą leku.
 • Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów.
 • Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z produktami leczniczymi uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.
 • Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego.
 • Produktów leczniczych przeznaczonych do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).
 • Produkt leczniczy Maxigra Max jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.
 • Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, niedociśnieniem (ciśnienie krwi <90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (retinitis pigmentosa) (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki).
 • Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane.

Opakowanie:
2 tabletki 

Podmiot odpowiedzialny:
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu dla Maxigra Max 10309 wydane przez MZ.
Lek wydawany bez recepty. ChPL: 2021.01.18.

3741162
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy