Jest 218 produktów.

Pokazano 1-24 z 218 pozycji

Aktywne filtry

Preparaty wspomagające układ krążenia wpływają m.in. na utrzymanie prawidłowego cholesterolu, ciśnienia krwi oraz wzmacniające serce. Ale są to również środki, które wspierają funkcjonowanie naczyń krwionośnych, w tym łagodzące objawy hemoroidów i żylaków.

Leki na poprawę krążenia

Problemy z układem krążenia to coraz powszechniejszy problem, dotykają one osób starszych, ale również coraz częściej młodych ludzi. Warto pamiętać o tym, jak istotny dla życia i zdrowia jest cały układ krążenia - jego prawidłowe funkcjonowanie to podstawa działania organizmu.

Leki i suplementy diety bogate w składniki usprawniające pracę serca oraz wzmacniające układ krążenia są stosowane w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych, takich jak zawały, miażdżyca czy zakrzepy żylne. Ich celem jest przede wszystkim normalizacja poziomu cholesterolu oraz redukcja podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi.

Nie wszystkie tabletki na krążenie muszą być przepisane przez lekarza - nie oznacza to, że powinno się brać je samodzielnie i bez konsultacji ze specjalistą.

Jak dbać o układ krążenia?

Układ krążenia odpowiada w organizmie za transport krwi, tlenu i rozmaitych składników odżywczych do tkanek organizmu, a przy tym odprowadza zbędne produkty przemiany materii. Jeśli chcemy go wspomóc, należy zadbać o swoją dietę. Warto wprowadzić do niej wartościowe składniki odżywcze, które są szczególnie cenne dla prawidłowej pracy mięśnia sercowego oraz układu krążenia. Konieczna jest także suplementacja preparatów które pozwolą utrzymać właściwy poziom cholesterolu oraz  uniknąć chorób serca i całego układu krwionośnego.