> Polecamy>Primabiotic

Kategorie

Najczęściej kupowane

Primabiotic to marka produktów probiotycznych mających na celu pomoc w zachowaniu mikrobiologicznej równowagi organizmu. Produkty te zawierają dobre szczepy bakterii, które wykazują korzystny wpływ na zdrowie i mogą zapobiegać różnego rodzaju chorobom cywilizacyjnym.

Asortyment marki Primabiotic to m.in.:

  • esencje probiotyczne przeznaczone do picia,
  • kosmetyki,
  • środki czystości,
  • soki,
  • suplementy,
  • oleje roślinne,
  • produkty dla zwierząt.

Jak więc widać marka oferuje bogaty asortyment pozwalający w sposób kompleksowy zadbać o zdrowie, zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dlaczego warto sięgać po produkty probiotyczne?

Wiemy już, czym zajmuje się marka Primabiotic, a opinie na jej temat potwierdzają, że takie produkty warto włączyć do codziennego użytkowania. Dlaczego? W przypadku jelit pomagają usprawniać proces trawienia, a także regulować perystaltykę. Chronią też jelita, zwłaszcza w przypadku antybiotykoterapii. Również z tego powodu popularnością cieszą się probiotyki dla dzieci, które w czasie antybiotykoterapii zmniejszają ryzyko biegunek. Dodatkowo korzystnie wpływają na przemianę materii, a nawet oddziałują na obniżenie poziomu tzw. złego cholesterolu.

Jaki może być wpływ probiotyków Primabiotic na skórę?

Kosmetyki i dermokosmetyki apteczne również coraz częściej posiadają probiotyki. Mogą one wspierać leczenie stanów zapalnych cery, a także łagodzić objawy trądziku. Znajdują dodatkowo zastosowanie w przypadku atopowego zapalenia skóry. Emolienty na atopowe zapalenie skóry oraz inne preparaty na AZS mają działanie terapeutyczne i mogą wspierać odnowę przesuszonego i zrogowaciałego naskórka. Choroba nierzadko obejmuje też skórę głowy, dlatego też niezbędne są szampony o odpowiednio dobranych składach, które marka Primabiotic także ma w swojej ofercie produktowej.

Produkty Primabiotic mogą kompleksowo wspierać dbanie o zdrowie. W przypadku przewlekłych dolegliwości chorobowych nic nie zastąpi jednak konsultacji lekarskiej, dzięki której będzie można zdiagnozować problem i wdrożyć skuteczne leczenie.

Primabiotic 

W kategorii 40 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 40 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 40 produktów