Jest 65 produktów.

Pokazano 1-24 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Katar u dzieci

Katar to jedno z największych wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się dzieci, a także ich rodzice.  Zazwyczaj towarzyszy przeziębieniom. Dlatego muszę borykać się oni ze zmęczeniem i rozdrażnieniem, które spowodowane jest problemem z oddychaniem, a co za tym idzie również ze snem.

Każde dziecko do 1. roku życia oddycha wyłącznie przez nos, dlatego karat w tym czasie jest naprawdę poważną dolegliwością, której nie należy bagatelizować.

Co na katar dla dzieci?

Na katar dla najmłodszych doskonale sprawdzi się produkt, który będzie w stanie szybko pozbyć się wydzieliny z górnych dróg oddechowych dziecka.

Warto wypróbować preparaty w sprayu lub krople do nosa, które są łagodne i doskonale obkurczają śluzówkę nosa, ułatwiając dziecku oddychanie. Dobrze sprawdzi się również woda morska, która także szybko poradzi sobie z katarem, spowodowanym przez bakterie, wirusy i alergeny, które atakują nos, a także w sytuacji wysokiego zanieczyszczenia lub nadmiernie przesuszonego powietrza.

Można też wybrać maści rozgrzewającej lub syropy wspomagające walkę z katarem u dziecka i towarzyszącymi mu objawami ze strony układu oddechowego. Takie preparaty stworzone są na bazie naturalnych składników roślinnych oraz witamin, wspierają także prawidłowe działania układu odpornościowego.