> Sprzęt medyczny do domu>Akcesoria medyczne

Kategorie

Najczęściej kupowane

Akcesoria medyczne do apteczki

Tu znajdą Państwo akcesoria medyczne, które powinny znajdować się w domowej apteczce. Wszystkie sprzęty spełniają odpowiednie normy i są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Począwszy do pojemników medycznych, które umożliwiają pobranie próbek do badań po sprzęty drobne urządzenia elektryczne.

Dla osoby, które regularnie przyjmują leki idealnie sprawdzi się organizer na leki, dzięki któremu codzienne zażywanie lekarstw będzie łatwiejsze.

Dobrze, jest także zapewnić sobie bezpieczeństwo i zawsze przy sobie posiadać rękawice ochronne (gumowe, lateksowe, winylowe), które uchronią przed kontaktem z krwią lub innymi substancjami drażniącymi skórę. Niezbędne są podczas wykonywania zabiegów diagnostycznych, terapeutycznych i kosmetycznych. A także maseczki ochronne, które zapewniają ograniczenie przenoszenia chorób podczas mówienia, kaszlu, kichania, ale też rozpryski materiału zakaźnego od innych osób.

W okresie letnim konieczny jest także posiadanie zestawu do bezpiecznego usuwania kleszczy. Taki przyrząd powoli szybko i precyzyjnie pozbyć się kleszcza ze skóry ludzi i zwierząt. A bardzo ważne jest by wyciągnąć kleszcza całego z ciała, zatem odpowiednie akcesoria sprawią, że będzie to dużo łatwiejsze.

Drobne urządzenia elektryczne w domowej apteczce 

Można też wzbogacić swoja apteczkę o elektryczny pilnik do stóp, który usuwa nadmiar stwardniałego naskórka, dzięki czemu zapewnia miękkie i gładkie stopy, a także elektrostymulator przeciwbólowy – idealne urządzenia dla osób, którym doskwiera ból pleców, rwa kulszowa, napięcie mięśniowe czy stan zapalny.

Znajdą tu Państwo również części zamienne do elektrycznych sprzętów medycznych:

  •        mankiet do ciśnieniomierza,
  •        smoczek do inhalatora,
  •        nebulizator,
  •        głowice obrotowe do pilników.

Akcesoria medyczne 

W kategorii 46 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 46 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 46 produktów