Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 742,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 2879 produktów.

Pokazano 1-24 z 2879 pozycji

Aktywne filtry

Aby prawidłowo dbać o zdrowie należy reagować na wszystkie niepokojące objawy. Każdy kto chce utrzymać sprawność fizyczną i psychiczną oraz chce uniknąć uporczywych dolegliwości musi wiedzieć jak odpowiednio im przeciwdziałać

Leki i środki dostępne bez recepty

U wielu osób występują dolegliwości, które są bardzo powszechne i łatwe do zdiagnozowania. Na rynku dostępne są leki bez recepty, tzn. leki OTC, które łagodzą objawy takich przypadłości i bez obawy możemy po nie sięgnąć.

Apteka Prima 24 dysponuje dużą ilością leków dostępnych bez recepty wspomagających pracę organizmu lub wdrażanych profilaktyczne w przypadku wielu chorób. Znajdziemy tu preparaty wspomagające:

- układ krążenia,

- układ nerwowy,

- układ mięśniowo-szkieletowy,

- drogi moczowo-płciowe,

- oczy,

- układ pokarmowy,

- układ odpornościowy.

Ale także takie, które będą odpowiednie na:

- ból,

- przeziębienie i grypę,

- różnego rodzaju alergie. 

Skuteczne leki wspomagające zdrowie

Leki bez recepty zawierające substancje czynne o potwierdzonym działaniu leczniczym. Jednak jest ona zawarta w mniejszej dawce i działa delikatniej niż leki, które są przepisywanych przez lekarza – leki na receptę.

Są to bezpieczne preparaty, które przeszły szczegółowe badania i procedury prawne. Ich skuteczność jest udowodniona w leczeniu określonych chorób, zatem ich stosowanie ma znaczny wpływ na organizm.

Konieczne jest jednak stosowanie się do ulotki dołączonej do leku, w której określona jest dzienna dawka stosowania, długość i sposób zażywania, wskazania i przeciwwskazania, a także określona jest tam grupa osób przez które może być zażywany.

Środki bez recepty są łatwo dostępne jednak należy rozważnie z nich korzystać, a w przypadku braku poprawy stanu zdrowia należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.