Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 144,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego należy dbać o skórę?

Skóra stanowi naturalną barierą odgradzająca nas od alergenów i różnych patogenów obecnych w otoczeniu. To widoczna wierzchnia warstwa skóry, to naskórek, który jest najczęściej zasiedlana przez bakterie. Dlatego tak ważne jest, byśmy o niego właściwie dbali. 

Przede wszystkim należy dbać o odpowiednią higienę i pielęgnację skóry, chronić ją przed promieniowaniem UV, a także należy unikać częstego dotykania skóry twarzy. 

Wygląd skóry jest w dużej mierze uzależniony nie tylko od stosowanych kosmetyków, ale również od diety. Witaminy i pierwiastki odpowiadają za dobrą kondycję naskórka, sprawiając, że jest on elastyczny i jędrny.

Suplementy na piękną skórę 

Nutrikosmetykami na skórę to starannie opracowane formuły, które mają korzystny wpływ na naturalne piękno skóry. Pomagają one uzupełnić niedobory substancji odżywczych, a także zapewniają odbudowę skóry, poprawiają jędrność i elastyczność skóry oraz przeciwdziałają procesom starzeniowym naskórka.

Na rynku dostępne są preparaty w postaci tabletek i kapsułek do przyjmowania doustnego, które zostały opracowane przy współpracy kosmetologów i lekarzy. Jednak przed ich spożyciem należy zapoznać się z ulotką bądź informacjami zawartymi na opakowaniu.