Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 170,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Inne akcesoria medyczne 

Wśród akcesoriów medycznych przydatnym narzędziem jest pikflometr, nazywany również spirometrem. Jest to urządzenie medyczne używane do pomiaru ilości powietrza, jaką osoba jest w stanie wydychać z maksymalnym wysiłkiem w krótkim czasie, zwykle w ciągu jednej sekundy. Jest to ważne narzędzie w badaniach czynności płuc i ocenie wentylacji.

Pikflometr jest szczególnie przydatny w diagnostyce i monitorowaniu chorób układu oddechowego, takich jak astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc.

Pikflometr to przenośne urządzenia, które pozwalają pacjentom na codzienny monitoring swojej funkcji płucnej w domowym otoczeniu.

Dlaczego warto posiadać w domu narzędzia i akcesoria medyczne?

Posiadanie narzędzi i akcesoriów medycznych w domu umożliwia natychmiastową reakcję w nagłych przypadkach i udzielenie pierwszej pomocy, pomaga w kontrolowaniu stanów zdrowotnych i śledzeniu postępów terapii, a także w zapobieganiu urazom i chorobom poprzez profilaktykę i regularne badania.

Gwarantuje one poczucie osobistego bezpieczeństwa i gotowości do radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi, wyeliminuje potrzebę częstego udawania się do placówki medycznej w przypadku drobnych problemów zdrowotnych.