Filtruj według

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 65,00 zł

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Spraye do włosów

Spraye do włosów pozwalają zachować im gładkość. Natomiast spryskując nim włosy u nasady unoszą je i dodają im więcej objętości.

Ten produkt jest najszybszy w aplikacji. Wystarczy rozpylić go za pomocą atomizera. Spraye do włosów nie wymagają dodatkowego czasu na przyrządzenie mieszanki, a i samo nałożenie ich na włosy i skórę głowy przebiega stosunkowo szybko. 

Właściwości płukanek i olejków do włosów

Płukanki pozytywnie oddziałują zarówno na strukturę włosów, końcówki, jak i cebulki oraz na stan skóry głowy. Mają one działanie silnie odżywcze.

Płukane należy przygotować w połączeniu z wodą, w proporcjach wskazanych na instrukcji opakowania. Najlepiej zrobić to w pojemniku, w którym łatwo będzie później zanurzyć włosy razem ze skórą głowy. Czas moczenia powinien wynosić około 3 minut, a w jego trakcie, powinno się wykonać delikatny masaż, który pobudzi cebulki włosów do pracy. Aby poprawić działanie produktu można owinąć głowę ręcznikiem na przynajmniej 10 minut.

Również działanie olejku do włosów ma szczególnie widoczne efekty, jeśli dobierze się odpowiedni dla swojego rodzaju włosów. Ten preparat, który działa na cebulki włosów. Warto szukać olejków stanów z łopianu. Jednak olejek jest najbardziej problematyczny w aplikacji. Dlatego najlepiej stosować go przed myciem. Musi pozostawać na włosach i skórze głowy przez minimum pół godziny. Ale można go też nałożyć na całą noc i zabezpiecz czepkiem.