Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 8,00 zł

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Deserki dla dzieci

Dieta dzieci od 4. miesiąca życia może być urozmaicana. Oprócz mleka można im podawać deserki mleczne, owocowe oraz owocowo-warzywne. Stanowią one idealne źródło cennych witamin i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju malucha. 

Gotowe desery dla dzieci na opakowaniu zawierają informacje, od jakiego wieku mogą być podawane, dzięki czemu zostały dopasowane do wieku dzieci nie tylko składem, ale także konsystencją. Takie produkty idealnie sprawdzą się również jako szybkie do przyrządzenia posiłki poza domem. Zazwyczaj są one w słoiczkach, tubkach lub kubeczkach. 

Czy desery dla dzieci są zdrowe?

Desery dla dzieci mogą stanowić drugie śniadanie, podwieczorek lub przekąskę w ciągu dnia. Takie produkty są delikatne w smaku i świetnie sprawdzą się podczas urozmaicania jadłospisu dziecka i odstawienia go od karmienia piersią. 

Desery dla dzieci zawierają prebiotyki, a zgodnie z prawem, muszą być produkowane bez dodatku konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Desery dla dzieci i niemowląt muszą być przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.