Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 17,00 zł

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Skutki nadmiernego spożycia alkoholu

Kac to zespół nieprzyjemnych i uporczywych objawów, które występują dzień po przedawkowaniu napojów alkoholowych. Towarzyszy mu ból głowy, nadmierne pragnienie oraz złe samopoczucie. Takie objawy znacznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. 

Nadmierne spożycie alkoholu ma toksyczny wpływ na organizm, wywołując wiele uciążliwych dolegliwości.  Planując spożywanie alkoholu warto zaopatrzyć się w środki na kaca, które będą w stanie wyeliminować lub zminimalizować nieprzyjemne objawy.   

Preparaty na kaca 

Środki na kaca sprzyjają odbudowaniu fizycznych sił organizmu oraz zmniejszając skutki nadużycia alkoholu. Ponadto przyspieszają utlenianie toksycznego aldehydu octowego i pomagają usunąć niebezpieczne toksyny, ale także zwiększają ogólną wytrzymałość organizmu.

Preparaty na kaca wzbogacone są w mikroelementy i witaminy, które zostały wypłukane z organizmu wraz ze spożyciem alkoholu. Formuła tych suplementów ma za zadanie przywrócić odpowiedni poziom nawodnienia oraz właściwą gospodarkę elektrolitową. Dostępne preparaty do detoksykacji układu pokarmowego są w pełni bezpieczne dla wątroby i mogą być stosowane w kuracji antyalkoholowej.