Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 38,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jak przy dziecku zabezpieczyć dom?

Najbardziej obawiamy się, że dziecku może stać się krzywda na zewnątrz, podczas spaceru, zabawy na placu zabaw, jednak ogromne niebezpieczeństwo może również stanowić najbliższe otoczenie, czyli własny dom. Znajduje się w nim wiele sprzętów elektrycznych, chemia do sprzątania, schody na piętro.

Aby zabawa w domu była bezpieczna, należy odpowiednio zabezpieczyć rogi mebli, przy nich łatwo u uderzenie, a także kontakty elektryczne, gdyż dzieci często wkładają do nich różnego rodzaju przedmioty. Do tego przeznaczone są specjalne nakładki.

Dzieci bardzo lubią wspinać się po schodach, nawet jeśli jeszcze nie umieją chodzić. Warto pomyśleć o zamontowaniu ochronnej barierki, zarówno na parterze, jak i na piętrze, dzięki czemu maluch nie dostanie się na schody.

Zabezpieczenia do szaf i szuflad

W domu znajduje się wiele szuflad, szaf, w których zawartość może interesować dzieci. Wynika to z chęci poznania otaczających dziecko rzeczy. Na półkach chowanym niebezpieczne dla dzieci przedmioty, które nie powinny być widoczne, a także w zasięgu ręki dla dziecka. Jednak dzieci bardzo szybko uczą się jak je otworzyć i wydostać z nich to co interesujące. Dlatego trzeba je odpowiednio zabezpieczać. Służą do tego specjalistyczne zabezpieczenia wielofunkcyjne. Skutecznie chronią zawartość szafek i szuflad, a także sprawdzą się jako zabezpieczenie lodówki czy toalety.

Ponadto pozwoli nam to uchronić się przed dodatkowym sprzątaniem i uszkodzeniem produktów spożywczych, przyborów kuchennych, ubrań, dokumentów lub innych przedmiotów.