Jest 38 produktów.

Pokazano 1-24 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Jak dbać o skórę, włosy i paznokcie?

Niedobór niektórych składników w organizmie może być powodem wypadania włosów, łamliwych paznokci oraz problemów skórnych. Dlatego lepiej uzupełnić wszelkie występujące niedobry, aby dbać o zdrowie, a także wygląd i kondycje skóry, włosów, paznokci, ponieważ to właśnie one są naszą wizytówką.

Zaniedbywanie pielęgnacji skóry może wiązać się z pojawianiem stanów zapalnych skóry. Konieczne jest wtedy leczenie, które będzie stymulowało procesy odnowy komórek skóry i jej regenerację.

Zbyt mała ilości niektórych składników odżywczych może przyczynia się do problemów z paznokciami, które będą szybko tracić swoją siłę, zdrowy wygląd, będą nadmiernie się łamać, staną się kruche, a dodatkowo będą rosnąć i regenerować się bardzo wolno. Ich przywrócenie do odpowiedniej jakości może okazać się czasochłonne. 

Natomiast zaniedbywanie pielęgnacji włosów może sprzyjać pojawieniu się różnorodnych choroby włosów, zaburzenia ich wzrostu, jak również nadmierna utrata. Bardzo ważne jest by dostarczyć ich niezbędnych składników, aby w szybki i skuteczny sposób poprawić ich jakość. 

Suplementacja preparatów na skórę, włosy, paznokcie

Nutrikosmetyki poprzez ich zażywane doustnie doskonale regenerują oraz odżywiają. Występują w postaci tabletek lub kapsułek, są w stanie skuteczne polepszyć jakość wyglądu. Między innymi pozwalają w pełni cieszyć się piękną skórą, lśniącymi włosami oraz mocnymi paznokciami, nie trzeba wydawać fortuny na kosztowne zabiegi pielęgnacyjne. 

To preparaty o wysokiej skuteczności, które są tworzone w taki sposób, by dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych. W składzie zawierają witaminy i pierwiastki korzystnie wpływające na urodę, ale także związki antyoksydacyjne, takie jak: beta-karoten, koenzym Q10, likopen, polifenole, przeciwdziałające wolnym rodnikom, które są odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry i całego organizmu.