Filtruj według

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 69,00 zł

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria seksualne

Seks jest ważnym elementem w życia. Stanowi źródło przyjemności, ale także odgrywa ogromną rolę w budowaniu relacji z bliską osobą. Często partnerzy chcą poeksperymentować w łóżku, dlatego sięgają po rożnego rodzaju akcesoria, które dostarcza im inne uczucia cielesne i nowe doznania. Jednak należy pamiętać, że bardzo ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków, które będą stwarzały przyjemny i bezpieczny stosunek seksualny.

Gadżety erotyczne dla kobiet i mężczyzn

Satysfakcjonującego pożycia seksualnego może być urozmaice. W tym celu warto zaopatrzyć się w gadżety erotyczne dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Kobiety aby umilić sobie współżycie mogą zastosować masażer bądź wibrator. Często z akcesoriów erotycznych wybierane są też kulki Gejszy, ponieważ ich stosowanie pomaga wzmocnić mięśnie Kegla i zwiększyć elastyczność pochwy, co z kolei przekłada się na większą satysfakcję ze współżycia.

Natomiast najpopularniejszym gadżetem wybieranym przez mężczyzn jest nakładka wibracyjna, zwana też pierścieniem erekcyjnym. Nakładana jest ona na członka przed rozpoczęciem współżycia. Jednak pierścień może stanowić przyjemność dla obojga partnerów, podczas stosunku płciowego.