Filtruj według

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 42,00 zł

Lek

Lek

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Infekcje narządów płciowych

Zakażenia i infekcje pochwy niosą ze sobą wiele nieprzyjemnych objawów takich jak: świąd, pieczenie i zaczerwienienie miejsc intymnych, a także dolegliwości bólowe. Przyczyną tego jest zaburzona flora bakteryjna pochwy, w której dobre bakterie mlekowe, zostają zastąpione bakteriami niekorzystnie działającymi na organizm.  

Każda infekcja w początkowej fazie jest w miarę łatwa do wyleczenia, gorzej jeśli problem zostanie niezauważony lub zaniedbany. Wtedy czas leczenia wydłuża się i przynosi kobiecie wiele niepotrzebnego cierpienia. Mogą pojawić się problemy z cewką moczową, pęcherzem czy szyjką macicy.

Działanie probiotyków ginekologicznych

Probiotyki ginekologiczne to rozwiązanie dla osób, które zmagają się z przykrymi objawami związanymi z zakażeniem intymnym. To preparaty bogate w żywe kultury bakterii pozytywnie wpływające na odbudowę mikroflory pochwy, która stanowi naturalną obronę organizmu przed patogenami. Takie same bakterie znajdują się naturalnie w kobiecym organizmie, a ich uzupełnienie pozwala na przywrócenie równowagi mikrobiologicznej.

Probiotyki ginekologiczne możemy spotkać w formie doustnej bądź dopochwowej.

Infekcje intymne to wstydliwy, ale i powszechny problem wśród kobiet. Aby ich uniknąć, należy regularnie dbać o higienę okolic intymnych, stosując do tego celu odpowiednie preparaty, nosić bieliznę z naturalnych materiałów i wspomagać swoją odporność.