Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 15,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Majtki poporodowe dla młodych mam

Po urodzeniu dziecka kobiety muszą kupić specjalne majtki poporodowe. Powinny one dobrze dopasowywać się do sylwetki zapewniając komfort noszenia i bezpieczeństwo. Na pewno muszą być uszyte z miękkiego i przewiewnego materiału. Najczęściej uszyte są one na bazie naturalnych materiałów.

Majtki poporodowe to bardzo często elastyczna siateczka, która dobrze utrzymuje podkład chłonny. Dzięki temu skóra może swobodnie oddychać, nie poci się, a także chroni przed powstawaniem przykrych zapachów. Takie majtki powodują, że rany goją się szybciej, a bielizna nie drażni delikatnej i obolałej po porodzie skóry. Dlatego też majtki są bezpieczne do stosowania. 

Jakie majtki poporodowe wybrać?

Zakup odpowiedniej bielizny poporodowej to bardzo ważna sprawa. jest więc priorytetowy. Musi być ona przede wszystkim dopasowywana do ciała, dlatego są one dostępne w różnych rozmiarach i wymiarach. Ponadto do wyboru mamy jednorazowe i wielorazowe majtki poporodowe. 

Majtki jednorazowe poporodowe to tani i praktyczny wyrób przeznaczony dla kobiet w okresie połogu. Wykonane są z delikatnych i oddychających materiałów są przeznaczone do jednokrotnego użytku, zatem po każdym użyciu wyrzuca się je do śmieci. Dla świeżo upieczonej mamy jest to ogromna wygoda, ponieważ nie musi ona poświęcać czasu na ciągłe pranie bielizny poporodowej. To  bardzo higieniczne rozwiązanie. Natomiast wielorazowe majtki poporodowe to bielizna wielokrotnego użytku. Po każdym użyciu majtki poporodowe bawełniane lub siateczkowe mogą być prane, ręcznie lub w pralce i następnie używane ponownie. Dzięki nim kobieta w okresie połogu może liczyć na komfort i zapewnienie odpowiedniej higieny. Majtki wielorazowe wykonane z przewiewnych materiałów sprzyjają także gojeniu się rany po cesarskim cięciu, nie tylko pozwalają one ranie oddychać, ale także chronią przed rozwojem infekcji.