Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 27,00 zł

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Jak i kiedy stosować chusteczki do higieny intymnej?

Chusteczki do higieny intymnej są przeznaczone do codziennego czyszczenia delikatnej okolicy intymnej. Dostępne są w różnych wariantach i są oferowane przez wielu producentów. Przed zakupem takich chusteczek warto zwrócić uwagę na ich skład, aby upewnić się, że nie zawierają substancji drażniących. 

Takie chusteczki do higieny intymnej można stosować w różnych sytuacjach, np. podczas podróży, po treningu na siłowni lub po stosunku płciowym. Mogą być też stosowane w ciągu dnia, aby poczuć się świeżo i komfortowo. Jednak nie należy używać ich zbyt często ponieważ nadmierne czyszczenie może zakłócić naturalną równowagę bakteryjną. 

Rodzaje chusteczek do higieny intymnej

Istnieje wiele rodzajów chusteczek do higieny intymnej, takich jak: chusteczki nawilżane, oczyszczające, dla skóry wrażliwej i wiele innych. 

W składzie takich chusteczek powinna znaleźć się gliceryna lub pantenol, które pomagają utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry. W wielu będą też naturalne ekstrakty roślinne, które mają właściwości łagodzące. 

Do stref intymnych należy używać tylko chusteczek do tego przeznaczonych. Chusteczki do higieny intymnej są bezpieczne o ile są używane zgodnie z zaleceniami producenta.