Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 46,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Samodzielna nauka picia

Dzieci intensywnie się rozwijają fizycznie oraz intelektualnie. Bardzo szybko nadchodzi czas nauki samodzielnego jedzenia oraz picia. Podczas wykonywanie tych czynności ważne jest aby przede wszystkim zapewnić im bezpieczeństwo. 

Nauka picia bez pomocy rodzica i zamiana butelki na kubeczek wymaga szczególnej uwagi. Przede wszystkim dlatego by dziecko nie zachłysnęło się płynem. Warto wtedy zastanowić się nad kupnem odpowiedniego produktu dopasowanego do potrzeb dziecka. Doskonale sprawdzą się do tego kupki niekapki. 

Jaki kubek wybrać dla dziecka?

Kubek do picia dla dziecka powinien być przede wszystkim bezpieczne. Przy zakupie należy zwracać uwagę na tworzywo z jakiego jest wykonany, czy posiada odpowiedni atest, który dopuszcza go do użytkowania przez najmłodszych, przy zastosowaniu tylko bezpiecznych rozwiązań.

Kubek do picia dla dziecka należy dobrać do wieku, ponadto powinien on być wyposażony w uchwyty, dzięki którym dziecko będzie w stanie pewnie trzymać go w swoich rączkach.

Jako pierwsze naczynie najlepiej sprawdzają się plastikowe kubki dla dzieci. Są odporne na uszkodzenia, dzięki czemu mogą służyć nam przez długi czas. Ich dodatkową zaletą jest lekkość, która pozwala nawet najmłodszym dzieciom wygodnie z nich korzystać.