Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 21,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Do czego służą wkładki laktacyjne?

Wkładki laktacyjne to niewielkie krążki z materiału, które mają osłaniać piersi. Przydają się przede wszystkim na ostatnim etapie ciąży oraz w pierwszych tygodniach po urodzeniu dziecka, kiedy laktacja nie jest jeszcze ustabilizowana. Wtedy może dochodzić do wypływania mleka pomiędzy karmieniami. Wówczas na odzieży mogą wówczas pojawić się nieestetyczne żółte plamy, a wkładki laktacyjne chronią przed tym.

Rodzaje wkładek laktacyjnych 

Do wyboru mamy wkładki laktacyjne jednorazowe oraz wielorazowe. Różnica między nimi jest oczywista. Wkładki jednorazowe należy wyrzucić zaraz po ich zużyciu, natomiast wkładki wielorazowe są bardziej ekologiczne, ponieważ możesz stosować je wielokrotnie.

Wkładki znajdziemy w kolorze białym, czarnym i beżowym, dzięki temu możemy wybrać produkt dopasowany kolorystycznie do naszego ubrania.

Przy zakupie wkładek laktacyjnych należy też zwrócić uwagę na ich kształt, materiał z jakiego zostały wykonane oraz to czy posiadają przylepce. Wszystkie te kryteria należy dostosować indywidualnie do swoich potrzeb.