Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 13,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Właściwości podpasek

Podpaski stosowane są podczas menstruacji. Pomagają one wchłonąć wszelkie wydzieliny i zapewnić poczucie suchości. Podpaski wybierają kobiety, które czują się w nich bardziej komfortowo niż w tamponach. 

Do ich zalet należy zaliczyć m.in. łatwość użycia, ochrona przed przeciekaniem i zapewnienie suchości. Natomiast ich wady to m.in. możliwość podrażnienia skóry i konieczność regularnej zmiany. 

Rodzaje podpasek

Na rynku istnieje wiele rodzajów podpasek, takich jak: podpaski zwykłe, cienkie, nocne, anatomiczne, higieniczne i anatomiczne. Każdy rodzaj ma swoje cechy i jest przeznaczony do różnych sytuacji.

Wiele rodzajów podpasek posiada skrzydełka, które mogą zapewnić dodatkową ochronę przed przeciekaniem i utrzymaniem podpaski na miejscu. Jednak niektóre osoby preferują podpaski bez skrzydełek, ponieważ są łatwiejsze do nałożenia, ale też wybierane są one przez osoby, u których skrzydełka powodują podrażnienia w pachwinach. 

Podpaski są dostępne w rożnych rozmiarach, które odpowiadają poziomom przepływu. Ważne żeby wybrać odpowiedni rozmiar, aby zapewnić maksymalną ochronę i komfort.