Jest 40 produktów.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Problemy ze snem i zasypianiem

Sen jest jednym z najważniejszych elementów życia. Zapotrzebowania na sen zmienia się z wiekiem, jest także zależne od genów oraz rodzaju wysiłku, z jakim wykonuje się w trakcie dnia. Często jednak dzieje się tak, że nie możemy spać lub mimo przespanej nocy budzimy się niewyspani. 

Bezsenność to coraz powszechniejszy problem. Ma ona negatywny wpływ na komfort życia, a co więcej, może przyczyniać się do przewlekłego zmęczenia. 

Leki na bezsenność 

Nie należy nadużywać leków nasennych, bo bardzo szybko możemy się od nich uzależnić. Tabletki nasenne należy stosować w przypadku problemów z zaśnięciem, a także w sytuacji, gdy sen jest niespokojny, a po wybudzeniu nadal czujemy się zmęczeni. Leczenie bezsenności nie jest łatwe, lecz możliwe. Gdy czujemy ze problem ze snem się nasila, warto sięgnąć po środki nasenne dostępne bez recepty.

Zadaniem leków nasennych jest skrócenie czasu potrzebnego do zaśnięcie, a także wsparcie naturalnego rytmu snu, który będzie w stanie zapewnić odpowiednią dla organizmu energię do funkcjonowania. Zdrowy sen i równowaga emocjonalna mają ogromny wpływ na codzienną aktywność, pracę mózgu i kondycję.