Filtruj według

Cena

Cena

  • 117,00 zł - 118,00 zł

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży 

Kobiety w ciąży zmagają się z problemem rozchwianej gospodarki hormonalnej. Zatem konieczna jest im pomoc w utrzymaniu zdrowej i gładkiej cery. W tym czasie warto zrezygnować z mocnego makijażu i eksperymentów z kosmetykami do jego wykonania. Lepiej zaopatrzyć się w kosmetyki mineralne, które są naturalne i lekkie dla skóry, nie zawierają w swoim składzie substancji chemicznych, zatem będę bezpieczne do używania w ciąży.

Warto wiedzieć, że kobiety, które przed ciążą nie miały problemów z cerą i mogły używać dowolnych kosmetyków, w trakcie jej trwania często narzekają na pojawiające się wypryski i alergie skórne.

Warto zatem skupić się na pielęgnacji skóry twarzy w ciąży, gdyż w tym czasie może ona stać się bardziej wrażliwa, ale także sucha, podrażniona i odwodniona. Dlatego tak ważne jest aby w tym czasie szczególnie zadbać o codzienne nawilżanie skóry twarzy.

Dokonując zakupu produktów do pielęgnacji skóry twarzy należy szukać takich, z wyraźnym oznaczeniem, że są przeznaczone dla kobiet w ciąży. Nie dość, że takie kosmetyki są bezpieczne to także oddziałujące na głębsze warstwy naskórka, co gwarantuje ich lepsze działania.

Pielęgnacja ciała w ciąży

Przyszłe mamy muszą być gotowe na zmiany, które nadchodzą w ich życiu. Nie powinny jednak w tym czasie zapominać o swoich potrzebach. Gdyż wtedy zmienia się wygląd ich ciała, co dla wielu kobiet może stanowić duży problem. Dlatego od pierwszych dni ciąży warto zadbać o wygląd skóry swojego ciała, które w tym okresie będzie poddawane próbie.

Konieczna jest jego pielęgnacja, a nie będzie to możliwe bez odpowiednich kosmetyków. Kosmetyków do ciała dla kobiet w ciąży muszą zapewnić wzmacnianie skóry i zapobiegać powstawaniu rozstępów i blizn. Powinny być to produkty, które zapewnią pielęgnację ciała na najwyższym poziomie. Powiększający się brzuch i burza hormonów powodują, że skóra na brzuchu się rozciąga, a to niesie za sobą nieestetyczne skutki. Blizny i rozstępy po ciąży to efekty, których kobiety za wszelką cenę wolałby uniknąć. Dlatego trzeba wyposażyć się w specjalnie przeznaczone dla przyszłych mam oleje, kremy, emulsje i balsamy.