Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 82,00 zł

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Lek

Lek

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-24 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Właściwości - płyny do kąpieli dla dziecka

Płyny do kąpieli służą do utrzymania codziennej higieny dziecka. Umożliwiają to delikatne substancje myjące o naturalnym składzie. Posiadają one neutralne pH, dzięki czemu nie naruszają bariery ochronnej skóry, zamiast tego łagodzą występujące na niej podrażnienia, usuwają zaczerwienienia, a także głęboko nawilżają. 

Płyny do kąpieli przeznaczone dla dzieci, są też bogate w witaminy oraz substancje wykazujące wysokie działanie pielęgnacyjne.

Jaki wybrać płyn do kąpieli dla dziecka?

Na rynku znajdziemy płyny do kąpieli, które należy wlewać do wody oraz te przeznaczone do bezpośredniej aplikacji na skórę dziecka. O wyborze przede wszystkim powinien decydować wiek dziecka. Do mycia noworodka lepiej sprawdzi się płyn dodawany do wody. Maluszek w tym wieku nie brudzi się jeszcze zbyt intensywnie, więc nie potrzebuje dużej ilości płynu. Dodatkowo nie umie on samodzielnie siedzieć, dlatego rodzic podczas kąpieli powinien mieć do dyspozycji obydwie ręce. Natomiast dla starszych dzieci odpowiednie będą płyny przeznaczone do stosowania bezpośrednio na skórę.