Filtruj według

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 40,00 zł

Producent

Producent

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo pieluchomajtki?

Pieluchomajtki są dobrym rozwiązaniem na etapie uczenia dziecka korzystania z nocnika. Zakładanie ich odbywa się przez nóżki co jest zdecydowanie szybsze i mniej uciążliwe dla dziecka. Dzięki temu dziecko moje je zdjąć tak jak zwykłe majteczki i nauczyć się załatwiania do nocnika zamiast do pieluchy. 

Pieluchomajtki nadają się do założenia na noc starszakom, które na co dzień już korzystają z nocnika, ale rodzice dla pewności chcą je zabezpieczyć na czas snu w nocy. Ponadto pieluchomajtki będą odpowiednie dla dzieci, które ciężko jest przewinąć w pozycji leżącej.  

Jak dobrać pieluchomajtki?

Przy zakupie pieluchomajtek dla dzieci, przede wszystkim należy kierować się wagą dziecka. To jest wyznacznik, odpowiedniego rozmiaru. Ważna jest także chłonność pieluchomajtek oraz miękkość. Powyższe wskazówki pozwalają na podjęcie decyzji, które pieluchomajtki będą odpowiednie dla dziecka.

Na rynku można znaleźć pieluchomajtki dla dzieci stworzone specjalnie dla dziewczynek i chłopców. Dostosowane są pod względem konstrukcji, kolorystyki oraz zdobień. Dzieci mogą zatem korzystać z produktu, który jest dla nich wygodny, a także ciekawy pod względem estetycznym.